Vysoká Rychlost 3M/10M LC-LC DUPLEX Multimode 10 GIGABIT 50/125 MULTIMODE OPTICKÝ KABEL OM3 PATCH KABEL Propojovací Kabel pro síť

w54660
Skladem
126.98 Kč 144.29 Kč
1
Přidat do košíku

Popis optický kabel je k dispozici jak v single módu a multimode verze, a je plně intermateable s NTT-SC produkty.Oba single mode a multimode verze LC fiber patch s zirkonem keramická objímka s pre-leštěné PC profil a konvexní kulové konec.Tyto typy obličeje umožňují rychlejší leštění a nízké zadní reflexe a optické ztrátu, při zajištění maximální opakovatelnost.Aplikace ·FTTH ·sítě LAN,WAN,CATV,CCTV ·Předpoklad instalace ·zpracování Dat sítě ·Průmyslové ,mechanické a vojenské ·Zkušební zařízení a zařízení aktivní ukončení Funkce ·Vložit-pull, key-orientované spojovací mechanismus, který umožňuje vysoce opakovatelné, low-ztráta připojení ·Simplex,Duplex a Multi-core příslušenství ,se vztahují na standardní a specifickou strukturu ·Single mode ·PC polské ·v Souladu s Telcordia GR-326-CORE Specifikace ·materiál plast zástrčka v Souladu s požadavkem UL94V-O a Standardní RO Balíček zahrnuje: 1 x Duplex Multimode Vlákno Patch Kabel

Štítky: vlákno patch kabel, bambusové chleba, duplexní optický, fiber optic lc, om3, Gigabitový Přepínač, kabel lc, ethernet gigabit switch, ugreen vlákno patch kabel, duplexní vlákno.

Specifikace

  • Značka: HUAHUAQI
  • Typ: Dada Přenos Kabel
  • Balíček: Ano